Hakkımızda

Dön-San Yapı Market 2008 yılından itibaren toptan inşaat yapı malzemeleri tedarikçisi olarak çekirdek bir kadro ile hizmet vermeye başlamıştır.


DÖN-SAN Yapı Market genişleyen ürün yelpazesine müşterilerinin ihtiyaçlarına yenilikçi bakış açısını da ekleyerek inovatif çözümler sunmaya devam etmektedir.

 

Bugün DÖN-SAN Yapı Market, donsa.com.tr internet mağazası ile kendi ürünlerinin yanında, yerli, ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat, kolay ödeme seçenekleri ve çözüm odaklı, güler yüzlü çalışanları ile uluslararası bir marka oluşturmanın arzusu ve motivasyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

 

www.donsan.com.tr güvenli online alışveriş imkanı ile Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına kişiye özgü, kaliteli, inovatif, uygun fiyat avantajlı çözüm önerileri sunarak yaşam alanlarının kolayca konfora kavuşmasını sağlamaktadır.

 

donsan.com.tr adresine inşaat yapı malzemelerinin dışında ev tekstil ürünlerinden dekoratif ürünlere, beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, mutfak setlerinden araba aksesuarlarına, bahçe mobilyalarından yatak odası takımına, aydınlatma ürünlerinden parkeye kadar 35000’den fazla ürün satılmaktadır. Bu zengin ürün yelpazesi içerisinde her zevke, ihtiyaca ve bütçeye hitap edebilmenin gururunu yaşamaktadır.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır